Sucha karma dla psa Baltica odpowiednia dla wrażliwego układu trawiennego

Sucha karma dla psa Baltica to doskonały wybór dla osób, które chcą podawać swoim czworonogom bezzbożowe składniki. Wśród produktów można wymienić między innymi monoproteinową karmę na bazie ryb bałtyckich, w składzie której znajdują się śledzie, flądry, szprotki. Ryby morskie są bogatym źródłem kwasów Omega 3, dlatego powinny mieć one istotny udział w diecie nie tylko ludzi ale i również czworonogów. Wyżej wymieniona karma idealnie nadaje się dla psów ras średnich i dużych, które borykają się z alergią i mają wrażliwy układ trawienny. Lekkostrawna, doskonale zbilansowana dieta jest doskonałym wyborem dla psów wybrednych z różnymi problemami zdrowotnymi.

Sucha, bezzbożowa karma dla średnich i dużych ras

Sucha karma dla psa Baltica oferowana jest także w wariancie bezzbożowych, lekkostrawnych składników. Karmy przygotowywane są na bazie delikatnego mięsa drobiowego. W ich składzie znajduje się dodatek niektórych warzyw, na przykład marchwi oraz polskiej jabłonki. Takie składniki również są łatwoprzyswajalne i mogą być one spożywane przez średnie, a także przez duże i olbrzymie rasy. Warto dodać, iż ta wysokojakościowa sucha karma dla psa Baltica została wzbogacona o kompleks substancji chondroprotekcyjnych. Jaką rolę w codziennej diecie mają te substancje? Otóż, warunkują one prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu, co jest bardzo istotne w przypadku czworonogów. Warto dodać, że wszystkie karmy znanego i cenionego producenta zapakowane są w ładnych, wygodnych w otwieraniu opakowaniach.

Jakie składniki znajdują się w suchej karmie Baltica?

Składniki, wchodzące w skład suchej karmy dla psa Baltica zapewniają czworonogom zdrową, lśniącą sierść. Wpływają one pozytywnie na ich kondycję i budowę stawów. Wyżej wymienione produkty, czyli mięso drobiowe, ryby morskie, warzywa i owoce wchodzą w skład właściwie zbilansowanej karmy, która zawiera wszystkie potrzebne składniki odżywcze i mineralne. W drodze informacji warto również wiedzieć, że w suchej karmie dla psa Baltica nie znajdują się żadne konserwanty, antybiotyki, zapychacze ani sztuczne barwniki. Dzięki temu jest ona łagodna, delikatna i bardzo dobrze przyswajalna. Co istotne, w karmie wyżej wymienionego producenta nie ma glutenu oraz ziaren, które mogłyby powodować podrażnienie żołądka oraz jelit. Składniki karmy są hipoalergiczne, dzięki czemu mogą być spożywane przez wszystkie psy. Pozbawione alergenów produkty sprawdzą się u psów, które lubią mięso z kaczki, kurczaka oraz ryb morskich i wyczuwają najwyższą jakość.